قیمت سمعک | خرید سمعک | سمعک دیجیتال

معرفی سمعک های Signia Xperience

معرفی سمعک های Signia Xperience

شرکت زیمنس یکی از قدیمی ترین قدیمی ترین شرکت های تولید کننده ی سمعک و تجهیزات شنوایی در دنیاست.امروزه برند زیمنس محصولات خود را با نام سیگنیا signia در کشور سنگاپور تولید می کند.

کمپانی زیمنس همواره تکنولوژی جدیدی را در محصولات خود به کار میبرند و استفاده از سمعک هوشمند به همراه وسایل کمک شنیداری و وسایل جانبی این امکان را برای افراد کم شنوا فراهم کرده است که بهتر با محیط اطراف خود ارتباط برقرار کند.

سمعک زیمنس و سیگنیا از نظر سیستم پردازشی و سطح تکنولوژی و شکل ظاهری انواع مختلفی دارند.به همین دلیل نامگذاری آن ها با کمپانی های دانمارکی کمی متفاوت است.
از نظر سطح تکنولوژی محصولات زیمنس به چهار قسمت Basic ، Essential ،Advanced ،High end  تقسیم بندی می شوند.
سمعک های گروه زیمنس و سیگنیا برای نشان دادن سطح تکنولوژی محصولاتشان از اعداد استفاده می کنند.به این معنی که برای سمعک با تکنولوژی عالی high end عدد 7،تکنولوژی پیشرفته از شماره 5، تکنولوژی استاندارد Essential  از شماره 3 و برای تکنولوژی پایه از شماره 1 و 2 استفاده می کنند.

 

معرفی سمعک های Signia Xperience


 

از نظر شکل ظاهری در سمعک های زیمنس و سیگنیا :

سمعک‌ پشت گوشی Motion نامگذاری شده است.
سمعک داخل گوشی که بر اساس قالب گوش بیمار ساخته می شود Insio  نامیده می شود.
سمعک نامرئی که آماده است و از پیش ساخته شده silk  نامیده می شود.
سمعک رسیور در کانال pure نامیده می شود.
سمعک رسیور در کانال باریک  stiletto  نامیده می شود.
 
 
سیگنیا در نام‌گذاری سمعک‌های خود ممکن است از سایز باتری سمعک (10، 312، 13) یا واژه Charge&Go که به معنی سمعک شارژی است، استفاده کند.
 
 
قیمت سمعک زیمنس آلمان:
 
همانطور که در مبحث قیمت سمعک به بررسی این موضوع پرداختیم ، قیمت سمعک به مدل سمعک وسطح تکنولوژی به کار رفته در آن بستگی دارد.
سمعک هوشمند نسبت به سمعک های مدل پایین تر قیمت بالاتری دارند. به طور کلی هرچه کیفیت صدای سمعک بالاتر باشد قیمت سمعک بالاتر است.
 

 
 


 


معرفی سمعک Signia Xperience :

به کمک سمعک های  signia سری X شما می توانید آنچه  را که برایتان اهمیت بیشتری دارد بشنوید!
در این مدل سمعک ، حتی در محیط های شلوغ سمعک درک می کند که چه صداهایی برای شنونده مهم تر است. همچنین این مدل سمعک قابلیت اتصال به سایر دستگاه های بلوتوث دار را دارد.
این مدل سمعک جز سمعک هوشمند است.در این مدل از پیشرفته ترین فن آوری استفاده شده است که به کمک آن سمعک می تواند محیط اطراف را به دقت اسکن و پردازش کند و صدایی بسیار شفاف حتی در محیط نویزی به شنونده ارائه می دهد.

دارای اولین حسگر صوتی – حرکتی دنیا 

با استفاده از حسگر های صوتی قدرتمند همراه با حسگر حرکتی ، سمعک بررسی می کند که چگونه حرکت کابران بر شنوایی آن ها تاثیر می گذارد. با استفاده از این حسگر ها صدا و گفتار طبیعی را در هر شرایطی حتی هنگام حرکت فراهم می‌کند.

حسگر حرکتی :

با استفاده از این حسگرهایی که در سمعک قرار می گیرند می توان به اطلاعات مهمی در مورد حرکت کاربر سمعک از طریق صداهای محیط اطراف دست پیدا کرد.بر اساس این اطلاعات می توان پردازش صدا را در محیط های مختلف به بهترین شکل ممکن انجام داد.
 
حسگر صوتی :

این حسگر با مکان یابی صدا ، بررسی صدای خود کاربر و بررسی نسبت سیگنال به نویز ، یک منظر صوتی بسیار دقیق تر در اختیار کاربر قرار می دهد.

تسلط کامل بر شخصی سازی صدا :

با استفاده از اطلاعاتی که از حسگر های صوتی و حرکتی دریافت می کند سمعک همیشه متوجه می شود که کاربر در چه  محلی است و چه کاری انجام می دهد و با توجه به مکان شخص صدا را پردازش و تقویت می کند.

تجربه ی حرکت :

سمعک وضعیتی که کاربر قرار دارد را بررسی می کند و به صدا گوش می دهد و صدا را حدس می زنند.
با استفاده از این مدل سمعک فرد می تواند در هر محیطی که هست صدا را بسیار طبیعی بشنود.

سمعک های رده ی X سیگنیا و یا همان زیمنس می توانند به شکل سمعک داخل گوشی ، سمعک نامرئی ، سمعک پشت گوشی و یا سمعک RIC تجویز شوند.

این که چه مدل سمعکی برای شما مناسب است به وضعیت شنوایی ، سن ، مهارت های حرکتی و سایر عوامل بستگی دارد.
 
همچنین می توانند با باتری قابل شارژ تجویز شوند.