قیمت سمعک | خرید سمعک | سمعک دیجیتال

جدید ترین سمعک های کمپانی اینترتون

جدید ترین سمعک های کمپانی اینترتون

کمپانی سمعک اینترتون در سال 1962 در آلمان بنا شد و در سال 2006 توسط کمپانی دانمارکی GN  خریداری شد.
کمپانی GN علاوه بر سمعک اینترتون، دو برند بلتون و ریساند را نیز در بر می گیرد و از سال 1869 در زمینه ی تجهیزات شنوایی فعالیت می کند.
کمپانی اینترتون با بیش از 40 سال سابقه در زمینه ی طراحی و ساخت تجهیزات شنوایی و سمعک از جدید ترین فناوری های روز دنیا بهره می برد تا محصولات را با کیفیت بالا در اختیار افراد کم شنوا قرار دهد.
 
سمعک های شرکت اینترتون در رده ی سمعک های خوب و اقتصادی محسوب می شوند.
تولیدات این کمپانی در تمامی رده های سمعک دیجیتریم تا سمعک هوشمند و سمعک وایرلس عرضه می شوند.
سایز سمعک های تولید شده دراین کمپانی نیز از سمعک داخل گوشی و سمعک نامرئی تا سمعک پشت گوشی و سمعک سوپر پاور برای افت های شنوایی زیاد را شامل می شوند.
 
 

 


 

کلینیک تخصصی ارزیابی شنوایی و تجویز سمعک کاشن با چهار شعبه در تهران ، به عنوان یکی از مراکز رسمی تجویز سمعک، جدیدترین سمعک های این کمپانی را با بهترین امکانات برای مراجعه کنندگان تجویز می کنند.
جهت خرید سمعک و یا انجام مشاوره و اطلاع از قیمت سمعک در برندهای مختلف می توانید با شماره تماس 88989043 تماس بگیرید و یا از طریق واتس آپ با شماره ی 09381070624 در ارتباط باشید.
 
 
 
معرفی سمعک های READY 
 
جدیدترین سمعک های شرکت اینترتون که در سال ۲۰۲۰ تولید شده اند Ready نام دارند که جزء سمعک هایی با تکنولوژی بسیار قوی می باشند.این مدل سمعک ها در انواع مدل های سمعک داخل گوشی و سمعک نامرئی تا سمعک پشت گوشی قابل تولید و عرضه می باشند.
 
 

از مهمترین ویژگی های سمعک های ready می توان به موارد ذیل اشاره کرد 


·  تولید سمعک داخل گوشی با قدرت زیاد برای کم شنوایی های شدید تا عمیق.
 
·  استفاده از فن آوری تینیتوس مسکر برای کمک به بیمارانی که وزوز دارند.
 
·  امکان تنظیم برنامه تینیتوس مسکر با استفاده از نرم افزار موبایل توسط شخص.
 
·  قابلیت اتصال به موبایل به صورت مستقیم در تمام رده ها به جز سمعک داخل گوشی و سمعک نامرئی.
 
·  قابلیت شنیدن صدای موبایل به صورت مستقیم از سمعک در گوشی های آیفون.
 
·  مدار حذف فیدبک ( سوت سمعک ) قویتر نسبت به نسل های قبلی تر.
 
 
سمعک های Ready اینترتون از لحاظ تکنولوژی در چهار رده قابل عرضه می باشد :
 
·  Ready 2
 
·  Ready 3
 
·  Ready 4

·  Ready 6
 

 
سمعک Ready 2 اینترتون 
 
سمعک ردی ۲ اینترتون دارای ۶ کانال می باشند که همه مدل سمعک ها از سمعک داخل گوشی و سمعک نامرئی تا سمعک پشت گوشی را شامل می شوند.
شایان ذکر است مدل سمعک رسیور در کانال ( RIC ) بسیار ظریف تر از سمعک های قبلی ساخته شده اند. در این مدل سمعک داخل گوشی با تقویت زیاد هم عرضه شده است که برای افرادی که افت شنوایی شدید تا عمیق دارند مناسب است.
  
 

سمعک Ready 3 اینترتون 
 
سمعک ردی ۳ اینترتون دارای ۸ کانال تراکمی می باشند و همه مدل ها را از سمعک داخل گوشی تا سمعک پشت گوشی را شامل می شوند.
این سمعک ها جز رده یسمعک هوشمند دسته بندی می شوند.
تمامی مدل های این رده، به جز سمعک داخل گوشی و سمعک نامرئی، جزء سمعک وایرلس هستند و قابلیت اتصال به لوازم جانبی سمعک های اینترتون شامل TV streamer ، Remote control 2  و phone clip را داراست.
 

 

جدید ترین سمعک های کمپانی اینترتون


سمعک  Ready 4 اینترتون 
 
این مدل سمعک دارای ۱۲ کانال فرکانسی است برای همه انواع کم شنوایی ها و در تمام مدل ها از سمعک داخل گوشی و سمعک نامرئی تا سمعک پشت گوشی عرضه می شوند. این سمعک ها در رده ی سمعک هوشمند قرار می گیرند.
 
این مدل به صورت وایرلس در مدل های سمعک پشت گوشی و سمعک رسیور در کانال قابل استفاده می باشد، به صورت مستقیم می تواند با گوشی آیفون متصل شود و حتی فرد کم شنوا می تواند موزیک و مکالمات تلفنی را با وضوح بالا دریافت نماید.
  

سمعک Ready 6  اینترتون 
 
این سمعک ها دارای ۱۴ کانال فرکانسی هستند بالاترین تکنولوژی شرکت اینترتون در ساخت این سمعک ها به کار برده شده است. به صورت سمعک وایرلس قابل عرضه است. با وسایل جانبی سمعک های اینترتون قابلیت اتصال دارد. به صورت مستقیم با گوشی آیفون متصل می شود و تمام امکانات رده های پایین تر را با هم داراست.
 

 
قیمت سمعک اینترتون
 
همانطور که در بحث قیمت سمعک به آن پرداخته ایم، قیمت سمعک با توجه به مدل و تکنولوژی های آنها تعیین می شود. سمعک های اینترتون مدل های مختلفی دارد که برای انواع افت شنوایی طراحی شده اند.
بنابراین سمعک های اینترتون را به صورت کلی در سه بازه قیمتی تقسیم می کنیم که در ادامه ذکر می گردد.
 
1.رده ی سمعک هوشمند و فوق هوشمند
2. رده ی سمعک دیجیتال
3. رده سمعک های آنالوگ
 
با توجه به دسته بندی بالا بر اساس تکنولوژی به کار رفته در سمعک، قیمت سمعک هوشمند و سمعک فوق هوشمند از سمعک دیجیتال بیشتر است و قیمت سمعک دیجیتال نسبت یه سمعک آنالوگ بالاتر است.
 
این رده سمعک ها به علت کارایی خوبی که در گذر زمان داشته اند همچنان از اعتبار خوبی برخوردار هستند.
تمامی سمعک های که در کلینیک کاشن تجویز شوند دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشند. امکان تست سمعک قبل از خرید، پرداخت قسطی هزینه سمعک و انجام مشاوره های تخصصی قبل از مراجعه به کلینیک از طریق تلفن و یا واتس اپ ، از خدمات این مجموعه می باشد.