قیمت سمعک | خرید سمعک | سمعک دیجیتال

سمعک  Evoke ویدکس

سمعک Evoke ویدکس

سمعک Evoke اولین سمعک کمپانی ویدکس دارای فن‌آوری پیشرفته یادگیری ماشین (machine learning) است. این قابلیت ، یکی از شاخه‌های وسیع و پرکاربرد هوش مصنوعی است.

یکی از اهدافی که در سال های اخیر مورد توجه کمپانی های تولید کننده سمعک قرار گرفته است تنظیم خودکار سمعک هاست. این ویژگی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا فردی که سمعک دارد در محیط های مختلف قرار می گیرد و شرایط محیط اطرافش دائما در حال تغییر است ، به همین دلیل تنظیم خودکار سمعک منطقی به نظر میرسد.
 
امروزه سمعک ها قابلیت این را دارند که چندین برنامه داشته باشند و هر برنامه برای یک محیط مشخص تنظیم شده باشد . در صورتی که فرد کم شنوا از سمعک هوشمند استفاده می کند ، ویژگی تنظیم خودکار به او کمک می کند که به جای فکر کردن درباره استفاده از کدام برنامه ، تمرکز خود را روی منابع صوتی محیط اطراف بگذارد.
 

 اما تنظیم خودکارهم دارای چالش‌های زیادی است.اینکه چه صدایی باید تقویت شود؟ چه صدایی نباید تقویت شود؟ چه صداهایی را کاربر سمعک دوست دارد بشنود؟ و چه اتفاقی می‌افتد زمانی که اتوماسیون (تنظیم خودکار) به طور کامل نیازهای کاربر را برآورده نمی‌کند؟
 

 
 

 سمعک  Evoke ویدکس


 
 
 
به دلیل تغییر شرایط محیطی فرد کم شنوا ، وی همواره با چالش های زیادی روبرو است. برای کمک به بهبود این شرایط ، فرد نیازمند سمعکی است که انطباق پذیر باشد و تنظیماتش با توجه به تغییر شرایط محیط ، تغییر کند.

حال این سوال مطرح می‌شود، آیا این امکان وجود دارد تا سمعک از محیط شنیداری و الویت‌های کاربر سمعک یاد بگیرد و حتی این یادگیری را با سایر کاربران در سراسر جهان به اشتراک بگذارد؟
 
در جواب به این سوال آقای  Jorgen  Jensen  مدیر عامل شرکت ویدکس می‌گوید:

 سمعک WIDEX EVOKE برای همیشه آنچه مردم از سمعک‌ها انتظار دارند را تغییر خواهد داد. من به شدت بر این باورم که سمعک EVOKE شروع عصر جدیدی در فن‌آوری سمعک است. این اولین سمعکی است که واقعا میتوان گفت سمعک هوشمند است و با استفاده از فناوری به کار رفته در آن هوشمندتر هم می‌شود.
 
سمعکEVOKE   نه تنها در سطح فردی بلکه همراه با سایر سمعک‌های موجود در سیستم Evoke یاد می‌گیرد و می‌آموزد.

 این قابلیت بسیار منحصر به فرد است ، تصور کنید یک کاربر EVOKE در پاریس از داده‌های یک کاربر EVOKE در سیدنی استفاده کند. شما می‌توانید بگویید که WIDEX  EVOKE اولین سمعک هوشمند در دنیاست !

سمعک EVOKE با استفاده از فناوری machine learning فرد کم شنوا را به سمت تجربه شنوای مطلوب هدایت میکند.

این سمعک محصول سال 2018 کمپانی ویدکس ، بر اساس WIDEX E-platform و فن آوری Fluid sound تولید شده ، به نحوی که پردازش خودکار را دقیق تر و سریع تر از قبل انجا می دهد.
 
 
سمعک EVOKE  یک سمعک وایرلس است و با استفاده از قابلیت بلوتوث  2.4 GHz و اپلیکیشن قابل تنظیم، انتقال مستقیم صدا و همچنین کنترل مستقیم سمعک از گوشی‌های هوشمند امکان‌پذیر می‌باشد.

 

 

سمعک  Evoke ویدکس


 

سمعک   EVOKE فرق بین موسیقی کلاسیک و پاپ و همچنین تفاوت بین یک جلسه رسمی را از مهمانی تشخیص می‌دهد . در منزل و بیرون از منزل همیشه همراه شماست. محیط را ارزیابی می‌کند و بر اساس ویژگی‌های محیط صدا را تنظیم می‌کند.

از آنجا که محیط شنیداری اطراف شما مدام در حال تغییر است، سمعک Evoke با کمک سیستم آنالیز صدا (Fluid Sound Analyzer) عملکردش را تغییر می‌دهد.
 
با استفاده از Evoke کاربران سمعک هنگامی که برای تنظیم سمعک مراجعه می‌کنند، دیگر لازم نیست تا مشکلات‌شان در برخی از محیط‌های شنیداری را به یاد آورند و یادداشت کنند تا برای شنوایی‌شناس‌شان توضیح دهند.

با فن‌آوری جدید  SoundSense ، کاربران از میان صداهایی که توسط اپلیکیشن smartphone EVOKE app ارائه می‌شود، صداهای بهتر را انتخاب می‌کنند و فقط به سمعک EVOKE می‌گویند چه صدایی را دوست دارند بشنوند. سپس پردازنده قدرتمند سمعک از این داده‌ها به منظور ارائه صدای بهتر در دنیای واقعی استفاده می‌کند.

علاوه بر این، ترکیبی از الویت‌های شخصی کاربر سمعک و فن‌آوری یادگیری ماشین، سمعک EVOKE را قادر می‌سازد تا با گذشت زمان کامل، دقیق‌تر و هوشمندتر شود .
 
 
ویژگی های سمعک EVOKE

سمعک وایرلس است و قابلیت اتصال بی‌سیم از طریق تکنولوژی WidexLink و اپلیکیشن   TONELINK با گوشی‌های موبایل را دارد. 

مدل Fusion 2 ساخته‌شده برای آیفون (MFi) است. این مدل سمعک مستقیم و بدون رابط استریمر به محصولات کمپانی اپل (آیفون، آیپد یا آیپاد) با بلوتوث متصل می‌شود.

سمعک ضد آب است و درجه حفاظت آن IP68 است.

در برخی از مدل ها سمعک شارژی است
 
 

سمعک  Evoke ویدکس

 
 
 
 
سمعک Evoke از نظر تکنولوژی در چهار سطح mid ،Value، Basic و High end  تولید می‌شود :

Evoke 110
Evoke 220
Evoke 330
Evoke 440
 

 بر اساس طراحی شکل ظاهری به دسته های زیرتقسیم می شوند :
سمعک رسیور در کانال RITE
 
 

سایز باتری سمعک با توجه به مدل آن فرق می کند.

قیمت سمعک EVOKE در مدل های مختلف متغیر است. همانطور که در مبحث قیمت سمعک به طور مفصل به بررسی این موضوع پرداختیم ، قیمت سمعک با توجه به سطح تکنولوژی به کار رفته در آن بسیار متفاوت است.

سمعک E-110  پایین‌ترین قیمت و سمعک E-440  بیشترین قیمت را در این گروه دارد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت سمعک و مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.