قیمت سمعک | خرید سمعک | سمعک دیجیتال

کاربرد لوام جانبی در سمعک هوشمند زیمنس

کاربرد لوام جانبی در سمعک هوشمند زیمنس

همانطور که در مبحث سمعک هوشمند به بررسی این موضوع پرداختیم ، سمعک هوشمند نسبت به سمعک های رده ی پایین تر دارای امکانات پیشرفته تری است. یکی از مهم ترین آن ها قابلیت اتصال به لوازم جانبی است.
لوازم جانبی این امکان را به کاربران می دهد که از سمعک بهره ی بیشتری ببرند.
 
با پیشرفت تکنولوژی، امکانات و توانایی کنترل وسایل الکترونیکی هم بیشتر شده است  و استفاده از سمعک هوشمند با لوازم جانبی به کاربران این امکان را می دهد که بیشترین بهره را از سمعک ببرند.

  
به این مثال توجه کنید :
 
فرض کنید شما در یک جمع خانوادگی و یا جلسه حضور دارید و از سمعک نامرئی استفاده می کنید و یا نمیخواهید کسی متوجه شود که روی گوشتان سمعک دارید.
در این شرایط اگر احساس کنید که صدای سمعک ضعیف است ، تکنولوژی به کار رفته در سمعک هوشمندزیمنس به کمک شما می آید ، در این شرایط شما می توانید از طریق نرم افزار موبایل بدون نیاز به دست زدن به سمعک ، صدای آن را کم و یا زیاد کنید.
 
 


 

 
به طور کلی تمام سمعک های هوشمند قابلیت برقراری ارتباط با نرم افزار های مخصوص و لوازم جانبی را دارند.
لوازم جانبی ، وسایلی هستند که جدا از سمعک باید تهیه شود و کارکرد های متفاوتی دارند و اگر شما از سمعک هوشمند و یا سمعک وایرلس استفاده می کنید می توانید با استفاده از این وسایل ، بهره ی بیشتری از سمعک ببرید.
نرم افزار های موبایل نیازی به خرید ندارند و می توانید آن ها را به صورت رایگان دانلود کنید.
 
در برخی از مدل های سمعک ، مانند سمعک هوشمند، اتصال مستقیم سمعک و گوشی موبایل فراهم است. به این صورت که صدای موبایل و یا موزیک را به  صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای از سمعک می شنوید در واقع سمعک مانند یک هندزفری عمل می کند.
 
این قابلیت ها تنها در سمعک هوشمند و سمعک های جدید وجود دارد و سمعک های قدیمی قابلیت برقراری ارتباط با وسایل جانبی و نرم افزار ها را ندارند.
 
در ادامه ، وسایل جانبی سمعک های زیمنس با ذکر  کارکردهایشان  و سپس نرم افزارهای موبایل توضیح داده شده است :
 
 
لوازم جانبی سمعک هوشمند زیمنس
 
easy Tek
Stream Line Mic
Stream Line TV
Voice Link
TV Transmitter
Mini pocket
easy pocket
Charger
 
نرم افزار های موبایلی سمعک هوشمند زیمنس 
 
Touch control app
My control app
My hearing app
easy tek app
 
 
 


easy Tek
 
این دستگاه شبیه به یک رابط عمل می کند به این صورت که با استفاده از این وسیله می توان سمعک هوشمند زیمنس را به صورت بی سیم به دستگاه های که بلوتوث دارند مانند موبایل وصل کرد و صدای آن دستگاه را مستقیم از طریق سمعک شنید.
همچنین  به عنوان ریموت کنترل سمعک عمل کرده و میتوان از طریق اپلیکیشن easy tek App  صدا و یا برنامه های سمعک را تغییر و کنترل کرد. این وسایل با نسل سمعک های primax  قابل جفت شدن می باشند.
برای آشنایی با مدل های مختلف و قیمت سمعک با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
 
 

 

کاربرد لوام جانبی در سمعک هوشمند زیمنس

 

 
Stream Line Mic  در سمعک هوشمند زیمنس

این وسیله به عنوان یک میکروفن از راه دور عمل می کند و به سمعک های رده Nx  متصل می شود.
 در این حالت سمعک مانند هدست موبایل و یا هندزفری و هدفون عمل می کند و صدا با بالاترین کیفیت از طریق بلوتوث به سمعک می رسد.
 
از این وسایل برای شرکت در جلسات وکلاس درس و زمانی  که تعداد افراد زیادی وجود دارد و درک گفتار گوینده با مشکل همراه است کاربرد دارد. کافی است این وسیله را روی میز نزدیک گوینده یا روی لباس فرد گوینده قرار دهید سپس صدا را بدون توجه به فاصله فرد تا شما با بهترین کیفیت دریافت نمایید.
 
 
 

کاربرد لوام جانبی در سمعک هوشمند زیمنس


 
  Stream Line TV در سمعک هوشمند زیمنس

با استفاده از این وسیله صدای تلویزیون به صورت مستقیم و بدون هیچ سیمی و از طریق بلوتوث به سمعک های رده ی NX منتقل می شود.
همچنین شما میتوانید صدای تلویزیون را از طریق اپلیکیشن my control App تنظیم کنید.
یکی از شکایات رایج در افرادی که افت شنوایی دارند ، مشکل در درک صدای تلویزیون است.
در این شرایط استفاده از این وسیله باعث می شود فرد صدای تلویزیون را به صورت مستقیم از سمعک بشنود. ممکن است برای تمامی افراد مناسب نباشد و کسانی که افت شنوایی کمتری دارند تنها با سمعک به راحتی به صدای تلویزیون گوش می دهند.
 
 

کاربرد لوام جانبی در سمعک هوشمند زیمنس


 Voice Link

این وسیله مانند میکروفن عمل می کند و با سمعک های primax ارتباط برقرار می کند. صدا را به صورت واضح از گیرنده می گیرد و به گیرنده   easy tek منتقل می کند.
 
 
 

کاربرد لوام جانبی در سمعک هوشمند زیمنس

 TV Transmitter
 
با استفاده از این وسیله صدای تلویزیون به easy tek منتقل می شود و سپس به صورت بدون سیم وارد سمعک می شود. این وسیله در رده سمعک های primax قابل استفاده است.
 
 

Mini Pocket
 
وسیله ای شبیه به ریموت کنترل است که می توان با آن سمعک هوشمند زیمنس را کنترل کرد و بیشتر مناسب  افرادی است که نمی توانند صدا را از طریق سمعک کم و زیاد، و یا برنامه های مختلف سمعک را تغییر دهند. لذا با این وسیله براحتی می توانند این کار را انجام دهند.

  easy pocket در سمعک هوشمند زیمنس

دستگاهی با کلیدهای بزرگ که از این طریق می توان سمعک را کنترل و مدیریت کرد. این وسیله جانبی سمعک های هوشمند زیمنس برای افراد سالمند و یا افرادی که نمی توانند دکمه های سمعک را تغییر دهند و مشکل حرکتی دارند مناسب است.
 
 

کاربرد لوام جانبی در سمعک هوشمند زیمنس


 
charger

این وسیله سمعک ها را شارژ و رطوبت زدایی می کند و در سمعک های شارژی قابل استفاده است. سمعک شارژی یا قابل شارژ زیمنس جزو سمعک جدید و بسیار مناسب برای کسانی هستند که بیشتر زمان خود را در منزل سپری می کنند و زندگی آرام دارند. برای کسب اطلاع از سمعک شارژی به دیگر مقالات سایت مراجعه نمایید.
 
 


 
 

 
اپلیکشن های موبایلی در سمعک هوشمند زیمنس

با استفاده از اپلیکیشن های روی گوشی موبایل آیفون و یا سایر گوشی های اندرویدی نصب می شوند می توان سمعک را کنترل کرد. در ادامه نحوه کنترل و میزان کنترل هر کدام از این نرم افزار ها آورده شده است.
 

Touch Control App
 
 تغییر ولوم سمعک
 تغییر برنامه سمعک
 نشان دادن وضعیت باتری سمعک
 Mute  کردن سمعک
 بالانس کردن صدای سمعک
 نشان دادن وضعیت باتری سمعک
 
 
my Control App در سمعک هوشمند زیمنس
 
تغییر ولوم سمعک
تغییر دادن صدای هر سمعک به صورت مجزا
تغییر برنامه سمعک
 mute کردن سمعک
بالانس کردن صدای سمعک
نشان دادن وضعیت باتری سمعک
تغییر دادن شروع روشن شدن سمعک (Power-on-delay)
استفاده از hearing aid airplane
راهنمای استفاده
وضعیت شنوایی اتوماتیک
میکروفون کنترلی
 
 

My Hearing App
 

تغییر ولوم سمعک
تغییر برنامه سمعک
mute کردن سمعک
 بالانس کردن صدای سمعک
نشان دادن وضعیت باتری سمعک
نشان دادن sound exposure
Wearing time
راهنمای استفاده 
 easy Tek App در سمعک هوشمند زیمنس
 

تغییر ولوم سمعک
تغییر برنامه سمعک
 mute    کردن سمعک
بالانس کردن صدای سمعک
نشان دادن وضعیت باتری سمعک