قیمت سمعک | خرید سمعک | سمعک دیجیتال

سمعک Signia Silk px

سمعک Signia Silk px

همانطور که در بخش معرفی سمعک های زیمنس بیان کردیم ، سمعک Silk  از سمعک های نامرئی جدید شرکت زیمنس می باشد که کاملا داخل مجرای گوش قرار می گیرد.
سمعک نامرئی برای افرادی مناسب است که سایز سمعک برایشان بسیار مهم است و ترجیح می دهند از سمعکی استفاده کنند که روی گوششان معلوم نباشد.

به طور معمول برای خرید سمعک داخل گوشی و یا سمعک نامرئی ، بعد از انجام دادن آزمایشات شنوایی و مشخص شدن مدل سمعک باید از گوش فرد قالبگیری انجام شود. پوسته ی سمعک بر اساس قالبی که از گوش او گرفته می شود ساخته می شود. پس سمعک هر فردی مختص به خود اوست و کسی  نمی تواند از سمعک فرد دیگر استفاده کند .

امروزه شرکت زیمنس با تولید سمعک جدید Silk px تغییرات زیادی در تجویز سمعک نامرئی ایجاد کرده است.سمعک Signia Silk px  جز سمعک نامرئی و آماده است که نیاز به قالبگیری نیست و میتوان در همان جلسه ی اول آن را تجویز و تنظیم کرد.
 
 

سمعک Signia Silk px


 

سمعک Silk  نیاز به قالبگیری ندارد و کاور سمعک Silk از جنس سیلیکون ساخته شده است و انعطاف پذیری بسیار بالایی دارد برای اکثر مجراهای گوش مناسب است.این کاور دارای فضای تهویه هوا می باشد و باعث راحتی فرد می شود. این کاور بر روی سمعک قرار می گیرد و به صورت عمقی و نامرئی داخل مجرای گوش قرار می گیرند.

این مدل سمعک ، جز سمعک هوشمند در نظر گرفته می شود و کیفیت صدای بالایی دارد.
استفاده از آن نیز راحت است.رنگ قرمز برای گوش راست و رنگ آبی برای گوش چپ است.کاور کلیک باعث شده است نیازی به قالبگیری اولیه نباشد و در همان جلسه ی اول فرد می تواند سمعک را دریافت کند.
معمولا افرادی که کاندید استفاده از سمعک هستند ، به خصوص کسانی که تجربه ی استفاده از سمعک ندارند برای اولین بار تمایل دارند از سمعک نامرئی استفاده کنند.
سمعک Silk  به گونه ای طراحی شده است که شبیه به سمعک RIC می باشد ولی بدون سیم است.
 
ویژگی های سمعک Silk  

ظاهری بسیار زیبا و اندازه ی بسیار کوچک
بدون نیاز به قالبگیری
امکان تجویز و تنظیم سمعک در جلسه ی اول
مناسب برای افت شنوایی ملایم تا شدید
کیفیت صدای بسیار عالی
قابلیت اتصال به گوشی های هوشمند ( بلوتوث دار )

 

سمعک Signia Silk px


 
 
قیمت سمعک Silk  
 
به طور کلی قیمت سمعک  با توجه به تکنولوژی به کار رفته در آن متفاوت است و به مدل سمعک بستگی دارد. به طور کلی سمعک هوشمند قیمت بالاتری نسبت به سمعک های رده پایین تر دارند.
  
کیفیت صدای سمعک Signia Silk Px 
 
سمعک silk  جز جدید ترین سمعک های شرکت سیگنیا و یا همان زیمنس می باشد و از تکنولوژی primax بهره می برد.تکنولوژی به کار رفته در پلتفرم primax  منجر به راحتی شنیداری و تولید صدای طبیعی برای کاربران شده است.
 
 
باتری سمعک Silk
 
سمعک نامرئی به دلیل اینکه کاملا داخل گوش قرار می گیرد و اندازه ی کوچکی دارد باید از باتری سمعک کوچک استفاده کند. باتری مناسب برای سمعک Silk  باتری سمعک سایز 10 می باشد.
میزان مصرف باتری سمعک Silk  به میزان افت شنوایی ، نوع باتری و میزان مصرف روزانه بین 5-8 روز است.
 
 

سمعک Signia Silk px


 
مشخصات دیگر سمعک Silk 

این مدل سمعک signia  و یا همان زیمنس جز سمعک هوشمند و سمعک وایرلس محسوب می شود. می تواند به گوشی هوشمند بلوتوث دار متصل شود و شما می توانید صدای تلفن و صدای موسیقی را به طور مستقیم از سمعک خود بشنوید.
همچنین با استفاده از نرم افزارهایی که روی گوشی موبایل نصب می شود می توانید کیفیت و بلندی صدای سمعک را تغییر دهید
برای افرادی که زیاد موسیقی گوش می دهند سمعک silk primax  مجهز به HD Music  میباشد. که با تقویت صداهای فرکانس بالا این امکان را فراهم میکند که در کاربران در محیط های مختلف اصوات را بهتر دریافت کنند.
همچنین سمعک silk  مجهز به تکنولوژی پوشاننده ی وزوز گوش می باشد.
سمعک silk  قابلیت برقراری ارتباط با اکسسوری easyTek  را دارد و شما میتوانید از طریق این اکسسوری صدای تلویزیون را به صورت استریو و مستقیم دریافت کنید.
 
 
 
اطلاعات بیشتر در مورد سمعک های خانواده Signia Primax 
 
علاوه بر سمعک Silk ، سمعک های پرایمکس سیگنیا در مدل های مختلف در دسترس هستند :
سمعک RIC یا رسیور درون مجرا
 سمعک پشت گوشی
سمعک نامرئی
سمعک داخل گوشی
 
 
سمعک های پرایمکس Signia برای پوشش دادن انواع مختلف کم شنوایی در سه سطح تکنولوژی Px3، PX5 و  PX7 طراحی می شوند.