قیمت سمعک | خرید سمعک | سمعک دیجیتال

مزایای جدیدترین سمعک های روز دنیا

مزایای جدیدترین سمعک های روز دنیا

 
 
سمعک های جدید دارای ویژگی های شگفت انگیزی هستند که بعضی از مواقع حتی کسانی که از سمعک استفاده می کنند از آن بی خبر هستند ، در ادامه به بررسی مزایای سمعک های جدید می پردازیم.
سمعک های قدیمی تر معمولا دیجیتریم و یا آنالوگ بودند به این معنی که قابلیت تنظیم با نرم افزار را نداشتند. یکی از معایبی که سمعک های آنالوگ داشتند این بود که تمام صداها را به یک اندازه تقویت می کردند و در این حالت زمانی که فرد صدای بلند به گوشش می رسید صدا برای او آزاردهنده بود.
امروزه سمعک های دیجیتالی و هوشمند صداهارا با توجه به سطح شدت صدای ورودی تقویت می کنند و کیفیت صدای آن ها نسبت به سمعک های آنالوگ بسیار بیشتر است.
مشکل دیگر سمعک های آنالوگ اندازه بزرگ آن ها نسبت به سمعک های دیجیتالی و هوشمند  است.
امروزه سمعک های دیجیتالی و هوشمند دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند .کیفیت صدای خوب و سایز کوچک سمعک از جمله مهم ترین مزیت این مدل سمعک ها به شمار می آید. مدل های پیشرفته تر قابلیت اتصال به وسایل جانبی مانند رابط تلویزیون و تلفن را دارند و وایرلس هستند. این نکات هنگام خرید سمعک می تواند کمک زیادی به شما کند.
 
 

 مزایای جدیدترین سمعک های روز دنیا


 
سمعک های جدید ، هوشمند هستند :

  هوشمند بودن سمعک به این معنا است که صداهای وروردی را بررسی می کند و هرکدام را به اندازه ی خاصی تقویت می کند.همچنین صداهای مفید را از نویز زمینه تشخیص می دهد و فقط صداهایی که برای بیمار مفید هستند را تقویت می کنند.
همچنین با قرار گیری در محیط های مختلف صدا را متناسب با آن محیط تقویت می کند.
سمعک های جدید قابلیت یادگیری دارند و بعد از مدتی استفاده یاد میگیرند که در چه محیطی چه میزان تقویت برای فرد لازم است.

 سمعک های جدید مقاومت بالایی دارند :

امروزه بعضی از سمعک ها دارای پوشش نانو هستند که سمعک را تا حد زیادی در برابر رطوبت مقاوم می کند.البته ضد آب بودن سمعک به این معنا نیست که شما می توانید با سمعک به شنا و یا حمام بروید. بلکه به این معناست که در صورتی که آب وارد سمعک شود مشکلی برای قطعات سمعک پیش نمی آید.
قابلیت ضد آب بودن هم در سمعک های نامرئی و داخل گوشی و هم در سمعک های پشت گوشی وجود دارد.
 
 
سمعک های جدید تا حد زیادی مشکل تینیتوس (وزوز) را برطرف می کنند :

وزوز و یا تینیتوس صدایی بسیار آزاردهنده است و بسیاری از افراد آن را شبیه به صدای سوت درک می کنند.
در سمعک های جدید این تکنولوژی وجود دارد که به فرد کمک می کند که تا حد زیادی صدای وزوز خود را نشنود .در واقع در این تکنولوژی صدای خوشایندی برای بیمار پخش می شود این امر باعث می شود به تدریج توجه شما به این صدای اضافه و آزاردهنده کم شود.
این ویژگی هم در سمعک های داخل گوشی و نامرئی  و هم در سمعک های پشت گوشی وجود دارد.
 

مزایای جدیدترین سمعک های روز دنیا


 
سمعک های جدید در سایز بسیار کوچکی تولید شده اند :

سایز سمعک ها امروزه نسبت به گذشته بسیار کوچک تر شده است .علاوه بر سمعک های داخل گوشی که از آن ها به عنوان سمعک نامرئی نام برده می شود، دسته ای از سمعک های پشت گوشی هستند که روی گوش دید بسیار کمی دارند و می توانند محدوده وسیعی از افت شنوایی را پوشش دهند.
 
گروهی از سمعک های جدید قابل شارژ هستند :

در سمعک های شارژی نیازی به تعویض باتری نیست باتری های لیتیمی به این سمعک ها این قابلیت را می دهد که به مدت 1 روز صدا را با بیشترین کیفیت تقویت کند.همچنین نیاز به صرف هزینه زیاد برای خرید باتری نمی باشد.
البته این ویژگی فقط در سمعک های پشت گوشی وجود دارد و سمعک های نامرئی و داخل گوشی این قابلیت را ندارند.
 
سمعک های جدید قابلیت اتصال به تلویزیون و موبایل دارند :

سمعک های جدید و وایرلس می توانند با وسایل جانبی ارتباط برقرار کنند. وسایل جانبی مانند رابط تلویزیون و رابط موبایل ، صدا را به طور مستقیم به سمعک میفرستد.
بعضی از کاربران که سمعک اندروید و یا حتی آیفون دارند می توانند بدون رابط به سمعک خود وصل شوند و صدای موبایل را از سمعک بشنوند. همچنین در بعضی مدل ها می توانند با اپلیکیشن ، صدای سمعک خود را کم و زیاد کنند.
 
 
سمعک های جدید و هوشمند دارای ویژگی های بسیار منحصر به فردی هستند.جهت کسب اطلاع بیشتر و ارزیابی وضعیت سیستم شنوایی خود میتوانید با شماره 88994666-021 تماس حاص نمایید.
 
 
.