قیمت سمعک | خرید سمعک | سمعک دیجیتال

تجویز سمعک نامرئی رسیور در کانال برای آقای 83 ساله

تجویز سمعک نامرئی رسیور در کانال برای آقای 83 ساله

تجویز سمعک نامرئی و یا همان سمعک رسیور در کانال برای پدری سالمند که حدود ۷ سال سابقه ی استفاده از سمعک دارند و از مراجعه کنندگان قدیمی ما هستند.
برای ایشان بعد از چهار سال سمعک جدید تجویز شد.
سمعکی که قبلا استفاده می کردند سمعک داخل گوشی بود.
سمعک جدید که برایشان تجویز شد ، سمعک داخل گوشی نبود. اما ظاهر بسیار ظریفی روی گوش ایشان داشت. منظور از سمعک نامرئی لزوما سمعک داخل گوشی نیست . امروزه کمپانی های تولید کننده سمعک اقدام به تولید سمعک هایی با ظاهر بسیار ظریف و نامرئی کرده اند.
در واقع شکل سمعک شبیه به سمعک پشت گوشی است اما ظاهر بسیار ظریفی دارد و با قالب و یک سیم بسیار باریک داخل گوش می روند.

ایشان قبلا از سمعک داخل گوشی با باتری سمعک سایز 10 استفاده می کردند . اما با توجه به پیشرفت افت شنوایی و نیاز به استفاده از سمعک قوی تر ، سمعک Ric برایشان تجویز شد.
سمعک جدید یک سمعک هوشمند است و باتری قابل شارژ دارد. در سمعک شارژی نیازی به استفاده از باتری یکبار مصرف نیست و سمعک باید شب تا صبح شارژ شود.
 
با توجه به اینکه ایشان درک گفتار نسبتا پایینی داشتند ، موقع شنیدن صدای تلویزیون نیز دچار مشکل می شدند ، لذا برایشان سمعک وایرلس تجویز شد که به راحتی بتوانند صدای تلویزیون را از طریق رابط تلویزیون بشنوند . در واقع صدا از طریق رابط به طور مستقیم از تلویزیون به سمعک منتقل می شود .


‌ به منظور تعیین وقت جهت انجام آزمایشات شنوایی ، اطلاع از قیمت سمعک ،خرید سمعک و دریافت مشاوره ی لازم، با شماره زیر تماس حاصل نمایید: ‌

02188989043
 
 مشاوره رایگان از طریق واتساپ 

09381070624