معرفی کمپانی Interton GN

معرفی کمپانی Interton GN

معرفی کمپانی Interton GN

کمپانی تولید کننده سمعک اینترتون ، با 50 سال سابقه ی تولید سمعک و وسایل کمک شنوایی در بیش از 75 کشورهای دنیا محصولات مختلف را عرضه می کند. سمعک اینترتون برای اولین بار در سال 1962 در آلمان تاسیس شد و امروزه یکی از زیرمجموعه های کمپانی GN دانمارک است و در دانمارک مشغول فعالیت است. این کمپانی امروزه با تولید سمعک هوشمند کمک زیادی به افراد کم شنوا کرده است .
نمایندگی سمعک اینترتون در ایران به طور انحصاری در اختیار شرکت آوا گستر سبحان می باشد.
سمعک های اینترتون یکی از بهترین و با کیفیت ترین سمعک های تولید شده در دنیاست و از با توجه به کیفیت صدا ، قیمت مناسبی دارد. قیمت سمعک با توجه به تکنولوژی به کار رفته در آن و کیفیت صدا و سیستم پردازشی تغییر می کند. هرچه کیفیت صدا بیشتر باشد قیمت سمعک بالاتر است. این کمپانی تمام مدل های سمعک را تولید می کند ، از سمعک دیجیتریم تاسمعک هوشمند و سمعک وایرلس. سمعک هایی که توسط این کمپانی تولید می شود در تمامی سایز های زیر به بازار عرضه میشود
 • سمعک نامرئی
 • انواع سمعک داخل گوشی
 • سمعک پشت گوشی
 • سمعک RIC
 • سمعک خیلی قوی Super power

معرفی کمپانی Interton GN

جدیدترین محصول این کمپانی در سال 2022 تولید شد و MOVE نام دارد. از لحاظ تکنولوژی جز سمعک هوشمند و سمعک وایرلس محسوب می شود و همچنین دارای سیستمی برای بهبود وزوز می باشد.
تمامی محصولات شرکت اینترتون ، ضد آب می باشند. تمامی اجزای خارجی و داخلی سمعک دارای پوشش نانو و ضد آب می باشند و سمعک اینترتون یک سمعک ضد آب است.
مجموعه کلینیک های کاشن ، به عنوان یکی از مراکز تجویز سمعک اینترتون با 4 شعبه در تهران آماده خدمت رسانی به شما می باشد.
جهت انجام آزمایشات شنوایی ، دریافت مشاوره ، خرید سمعک و اطلاع از قیمت سمعک با شماره تلفن 02188989043 تماس حاصل نمایید.

قیمت سمعک اینترتون

همانطور که گفته شد کمپانی اینترتون اقدام به تولید سمعک در مدل های مختلف کرده است و تمام افت های شنوایی را پوشش می دهد.سمعک های مختلف قیمت های متفاوتی دارند. به طور کلی قیمت سمعک هوشمند از سمعک دیجیتال بیشتر است. هرچه کیفیت صدای سمعک بیشتر باشد و از لحاظ تکنولوژی پیشرفته تر باشد قیمت سمعک بالاتر است.
مهم ترین عاملی که روی قیمت سمعک تاثیر می گذارد مدل و کیفیت سمعک است.برای مثال ممکن است سمعک پشت گوشی و سمعک داخل گوشی از یک مدل تفاوت قیمت کمی داشته باشند ، زیرا تکنولوژی به کار رفته در آن ها یکسان است و تفاوت هایی در سایز و شکل ظاهری دارند به همین دلیل تفاوت قیمت زیادی ندارند.

معرفی کمپانی Interton GN

بر اساس سیستم و تکنولوژی به کار رفته در سمعک ، سمعک به رده های زیر تقسیم می شود :

۱ – سمعک های عالی

این سمعک های قیمتی بین ۶ تا ۱۰ میلیون تومان دارند و در مدل های مختلف قابل عرضه می باشند. این سمعک ها گروهی از انواع مدل های سمعک داخل گوشی ، سمعک نامرئی و سمعک پشت گوشی و سمعک رسیور در کانال RIC را دربر می گیرند.

۲ – سمعک های پیشرفته

قیمت سمعک در این رده بین ۴ تا ۸ میلیون قیمت گذاری می شوند و در مدل های مختلف قابل عرضه می باشند. این سمعک ها گروهی از انواع مدل های سمعک داخل گوشی ، سمعک نامرئی و سمعک پشت گوشی و سمعک رسیور در کانال RIC را دربر می گیرند.

۳ – سمعک های پایه

قیمت سمعک مدل های پایه بین 5/1 تا 5/3 میلیون تومان متغییر می باشند. این رده سمعک های به علت کارائی خوبی که در گذر زمان داشته اند همچنان از اعتبار خوبی برخوردار هستند.

معرفی کمپانی Interton GN

تمامی سمعک های که در کلینیک کاشن تجویز می شوند دارای گارانتی معتبر بین المللی و 5 سال خدمات پس از فروش می باشند.
ویژگی های انواع سمعک اینترتون
سمعک های اینترتون دارای 2 مدل سمعک وایرلس و غیروایرلس می باشند. این سمعک ها ممکن است در رده ی سمعک پشت گوشی و یا سمعک داخل گوشی وجود داشته باشند. سمعک های شرکت اینترتون شامل دو گروه سمعک نامرئی نیز هستند که به صورت وایرلس و غیر وایرلس طبقه بندی می شوند .

مهمترین ویژگی های سمعک های interton

 • قابلیت تنظیم Wireless به وسیله noahlink بدون نیاز به HIPRO و کابل رابط
 • برخورداری از آخرین تکنولوژی wireless واقعی با فرکانس GHZ4
 • بالاترین سرعت پردازش سیگنال و برقراری ارتباط با لوازم جانبی Wireless
 • دارای تکنولوژی SOUNDSCAPE در سمعک هوشمند
 • برخورداری از پوشش نانو در کلیه اجزای سمعک
تکنولوژی soundscape یکی ازمهم ترین دست آورهای بزرگ کمپانی سمعک اینترتون است . از این تکنولوژی برای دریافت اصوات گفتاری با وضوح بالا در محیط های پر سر و صدا استفاده می شود این فناوری دارای مزایای زیادی می باشد که از مهمترین آنها، می توان به موارد زیر اشاره کرد:
 • بهره بردن از مزایای میکروفون جهت دار با حفظ کیفیت طبیعی صدا .
 • کمک به درک و جهت یابی فضایی برای شنیدن واقعی و دقیق تر اصوات .
 • کاهش نویز ایجاد شده از طریق جبران فرکانس از طریق تنظیمات دقیق .
 • کاهش اعوجاج های میدان نزدیک نظیر اعوجاج صدای خود فرد و نویز باد .
 • حفظ ITD در فرکانس پایین مهم برای جهت یابی فضایی صدا .

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!

تلفنواتساپاینستاگرامفیس بوک